ZASTOUPENÍ

medsan-logo.png

Naše společnost díky kontaktům mateřské společnosti EDF GROUP Ltd. získala zastoupení pro ČR a SR na produkty v oblasti medical od společnosti MEDsan a to na antigenní testy SARS CoV-2 a Multiplex (SC2 & Flu A/B). Tyto testy vyhodnocují výsledky velice rychle (obvykle do 15 minut) s vysokým poměrem citlivosti a specifičnosti (citlivost měří podíl skutečně pozitivních, specifičnost podíl skutečně negativních).

NYNÍ K DISPOZICI

K OBJEDNÁNÍ

Nejrychlejší, spolehlivé

a vysoce kvalitní Covid-19
antigenní rychlotesty na trhu

Správná detekce a identifikace jsou základními požadavky na řešení. MEDsan® proto nabízí široké produktové portfolio, které se neustále rozšiřuje.

Nový virus SARS-CoV-2 a výsledné onemocnění COVID-19 mají v současné době velký význam. Všichni jsme více či méně ovlivněni, profesionálně i soukromě. V této situaci týkající se pandemie COVID-19 je velmi důležité detekovat aktivní nebo nedávné infekce virem SARS-CoV-2.

crello1.png
rukavice5.jpg

Dále taky zastupujeme nadnárodní koncern YITIAN FUTURE TECHNOLOGY CO., LIMITED, do kterého patří technologická společnost Hon Quan Hamlet v provincii Bac Ninh. Tato se specializuje na výrobu medical rukavic Latex (NR), Nitril (NBR), Vinyl (PVC na olejové bázi).

V současné době, i díky celosvětové "pandemické" situaci vyrábí 8,5MIO balení rukavic měsíčně.

Zajistíme potencionálním odběratelům přímý odběr výrobku z továrny, 100% kontrolu kvality a nakládky, nejnižší možnou cenu, ale hlavně garantujeme, že vaše platba bude bezpečná a výrobky budou doručeny do vámi určeného Celního skladu v ČR, či SR.

Obrázek22.png

100%OCHRANA PROTI BAKTERIÍM, PLÍSNÍM A VIRŮM

PEVNOST VŮČI PROPICHU

BEZ PUDRU