EDF CHALLENGE

Jsme česká obchodně poradenská firma.

Nabízíme inovativní řešení, komplexní obchodní poradenství a strategické plánování pro Vaše podnikání. Naše odbornost a zkušenost nám umožňuje úspěšně nabízet objektivní zhodnocení efektivity obchodních projektů, zhodnocení konkurence, analýzu podnikatelského prostředí v daném sektoru, zpracovávat návrhy marketingové a obchodní strategie, konkrétní návrhy a doporučení, konzultace.


Naše poradenství a konzultace je založena na dlouholeté praxi a pramení i z vlastních řízených obchodních a marketingových projektů. Díky našemu týmu a jeho dlouholetým zkušenostem z reálné praxe a spoluprací s odborníky napříč odvětvími jsme schopni nabízet inteligentní a inovativní služby, odborné vedení a škálovatelná řešení pro podniky všech velikostí.

"Don’t limit your challenges. Challenge your limits."

Zaměřujeme se na projekty v oblastech realit, developmentu, stavebnictví, energetiky, vodohospodářství, životního prostředí a informačních technologií. Též pomáháme při komunikaci s veřejnými a sektorovými zadavateli a jsme schopni jednotlivé obory navzájem propojovat.

Sami jsme ve všech oblastech aktivní a aktivně i obchodujeme stejně jako investujeme. Máme bohaté zkušenosti a rozsáhlé kontakty v Arabských zemích (Omán, SAE, Kuvajt, Qatar), Jižní Americe (Brazílie, Venezuela) a Karibských zemích. Pravidelně sledujeme a sami aktivně vyhledáváme investiční a podnikatelské příležitosti ve všech možných oborech a zajímavých teritoriích.